hamburger

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE W BISKUPICACH

22 grudnia 2022

dzieci na scenie podczas jasełek

Mieszkańcy Biskupic i Biskupic Nowych spotkali się 15 grudnia 2022 r. na tradycyjnych jasełkach zorganizowanych w miejscowej remizie Ochotniczej Straży Pożarnej.

Obecnych na spotkaniu powitały przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Biskupicach, Adrianna Rozpendek oraz dyrektorka Szkoły Podstawowej z oddziałem przedszkolnym w Biskupicach, Małgorzata Wiśniewska – Cabała.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się: ks. Proboszcz Jan Lisiecki, Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski, Radne Rady Powiatu Częstochowskiego, Monika Kosielak i Danuta Tomza, Radny Rady Miejskiej w Olsztynie i Sołtys Biskupic Nowych, Mariusz Bugara, Sołtys Biskupic, Kamil Wendelewski oraz Prezes OSP Biskupice, Waldemar Kondys.

Po wspólnej modlitwie pod przewodnictwem księdza proboszcza uczestnicy podzielili się opłatkiem oraz złożyli sobie życzenia świąteczne i noworoczne. O wyjątkowy nastrój zadbali uczniowie oraz przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej z oddziałem przedszkolnym w Biskupicach. Na scenie zaprezentowali się wykonawcy w występach wokalnych i instrumentalnych. Po jasełkach przedszkolaki i uczniowie otrzymali podarunki oraz wzięli udział w loterii przygotowanej przez radne Rady Powiatu Częstochowskiego, które specjalnie na tę okazję przebrały się za Mikołajki.

Organizatorem spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich w Biskupicach.
Podziękowania za pomoc organizatorzy imprezy kierują do następujących osób i instytucji:
Łukasza Nęckiego z AQUILA Sp. z o. o.
Elizy Czerwińskiej i Roberta Gajewskiego z firmy IDBJ
Anny i Michała Toborków oraz Justyny Toborek
Radnych Rady Powiatu Częstochowskiego, Moniki Kosielak i Danuty Tomzy
Magdaleny i Adama Krzemińskich z Biskupic Nowych
Miasta i Gminy Olsztyn

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2