hamburger

Spotkanie z Krzysztofem Piersą

25 października 2022

Gminna Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza na spotkanie z Krzysztofem Piersą.

Terapeuta do spraw uzależnień. Specjalista w dziedzinie cyber-zagrożeń, uzależnienia od gier komputerowych, Internetu i telefonów komórkowych. Autor poradników „Komputerowy Ćpun”, „Komputerowy Ćpun 2.0”, „Trener Marzeń” oraz „Złota Rybka w Szambie”.

Były trener e-sportowy, dziennikarz gamingowy, i youtuber. Prekursor profilaktyki uzależnień w dziedzinie cyfrowej rozrywki wśród dzieci i młodzieży. Prowadzi programy profilaktyczne i wykłady dotyczące gier i Internetu. Dzięki szerokiej wiedzy i praktycznym doświadczeniom zjednał sobie uwagę zarówno najmłodszych słuchaczy jak i najstarszych.

Jego praca stanowi wsparcie dydaktyczne wielu pedagogów i psychologów dziecięcych.

Cytowany przez Newsweek Psychologia, TVN, TVP, TVN BiS, Wpolsacie.pl, Wirtualna Polska, Onet, Wysokie Obcasy i Charaktery.

Spotkanie skierowane do młodzieży i rodziców dzieci zmagających się z problemem uzależnienia od gier komputerowych i Internetu.

28 października, godzina 17:00, sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Wstęp wolny!!! Zapraszamy!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2