hamburger

Spotkanie z Panem Poetą

8 marca 2023

GRUPA DZIECI SIEDZĄCA NA PODŁODZE SŁUCHA OPOWIEŚCI POETY
8 marca, na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej, do Olsztyna przybył z wizytą „Pan Poeta”, autor książek dla dzieci. W spotkaniu wzięły udział dzieci z klas I, II i III ze Szkoły Podstawowej w Olsztynie.

Autor książek w nietypowy sposób zaprezentował swój dorobek pisarski, dzieci poznały m.in. Kurę, która była na diecie czy Pawia, który miał ogon z przyjaźni. Balony, pacynki, falujące morze to rekwizyty, które towarzyszyły zabawom. Wiele radości sprawiło dzieciom zakładanie kolorowych peruk i okularów, rzeczy w które przebierała się Kaczka, bohaterka jednej z książek Pana Poety.

Naszemu gościowi, dziękujemy za przesympatyczne spotkanie, a wszystkich zainteresowanych jego twórczością zapraszamy do biblioteki, tam na półkach znajdziecie jego książki. A są to: „Kura, co tyła na diecie”, „Wróbel, co oćwiekał sąsiadów”, „Kruk, co kracze pokrakanie”, „Kaczka, co przebrała miarkę”, „Paw, co ogon miał z przyjaźni”, „Sowa, co bałagan ma w porządku”.

Spotkanie odbyło się w sali widowiskowej GOK-u. Do zobaczenia w bibliotece!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2