hamburger

Spotkanie z pisarką Iwoną Herbuś

29 listopada 2022

książki
W piątek 25 listopada, odbyło się spotkanie z Iwoną Herbuś, autorką książki INNY ŚWIAT. KIM JESTEM.

Autorka oprócz tego że pisze, to również maluje obrazy, posiada tytuł doktora nauk społecznych, prowadzi zajęcia na uczelniach, jest przedsiębiorczynią, która aktywnie angażuje się w prawa kobiet.
Nasz gość pisze do czasopisma, w którym publikuje swoje teksty o sytuacji i problemach kobiet. Wpisało się to idealnie w nasze spotkanie, ponieważ 25-go listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy wobec Kobiet i usłyszeliśmy również kilka słów w tym temacie.

To było bardzo sympatyczne spotkanie, podczas którego dowiedzieliśmy się co skłoniło autorkę do napisania takiej właśnie książki, jaką metodą została napisana, zdradziła również kilka szczegółów dotyczących fabuły i pokrótce przedstawiła bohaterów, tak żeby rozbudzić ciekawość ale do końca nie zdradzać treści książki.

O tym, że spotkanie było ciekawe świadczy ilość zakupionych książek, opatrzonych autografem autorki, która zdradziła, że druga część już się pisze. Szykuje się kolejne spotkanie.
Pani Iwonie dziękujemy za udział w spotkaniu a wszystkim gościom za przybycie.

Spotkanie, które odbyło się w sali widowiskowej GOK-u zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Olsztynie.

Fot. Agnieszka Jędras-Weżgowska, Aneta Herbuś

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2