menu mobilne

Szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2- transport dla seniorów

15 stycznia 2021

dłonie

Wójt Gminy Olsztyn zaprasza wszystkich Seniorów, w tym osoby z niepełnosprawnością, będących Mieszkańcami Gminy Olsztyn, do szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Osoby powyżej 70. roku życia są kolejną, po pracownikach służby zdrowia, grupą osób najbardziej narażonych na zakażenie COVID-19. Szczepionka przeciw COVID-19 to jeden z najważniejszych elementów, dzięki któremu można powstrzymać epidemię. Szczepionka jest dobrowolna, darmowa i bezpieczna. Każda osoba, która się zaszczepi, ma szansę przerwać łańcuch zakażeń. Szczepionka przeciw COVID-19 to ochrona nie tylko dla nas, ale również dla naszych rodzin, przyjaciół, sąsiadów.

Osoby senioralne i niepełnosprawne, posiadające trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, mogą uzyskać niezbędne informacje a także zgłosić potrzebę transportu/przewiezienia do punktu szczepień, kontaktując się z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Olsztynie, pod numerem: (34) 328-59-20, od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 15:00, w piątki w godzinach od 8:00 do 14:00.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2