hamburger

TARGI – EKO JURA MAGICZNA EKOLOGICZNA KRAINA

31 lipca 2023

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie jako organizacja samorządu gospodarczego reprezentująca pracodawców z miasta Częstochowy i subregionu północnego województwa śląskiego, organizuje wydarzenie pn. „EKO JURA” – Magiczna Ekologiczna Kraina. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-17 września 2023 r. na Placu Biegańskiego oraz w III Alei NMP w Częstochowie.

Organizacja targów to sposób, aby promować m.in. przedsiębiorców, instytucje z branży ekologicznej i realizowane inwestycje z tej branży, a także tradycyjną, polską żywność, przepisy kulinarne oraz umożliwienie uczestnikom sprzedaży ich wyrobów. Podczas wydarzenia EKO JURA będą prezentowane postawy proekologiczne, urządzenia, sprzęt i działania ekologiczne.

Partnerami „EKO JURA” będą Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Regionalny Związek Pszczelarzy w Częstochowie, Gospodarstwa Sadownicze, Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie oraz Politechnika Częstochowska.

Do udziału RIPH zaprasza przedstawicieli samorządów terytorialnych, samorządów gospodarczych, firm, przedsiębiorstw z województw promujących i charakteryzujących się zachowaniem EKO.

Szczegóły: https://www.riph.eu/Newsletter/aktualnosci/targi-eko-jura-magiczna-ekologiczna-kraina-4/

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2