hamburger

TURNIEJ LOTKI W OLSZTYNIE

2 marca 2022

boisko z grajacymi dziećmi
ULKS „LOTKA” gm. Olsztyn wraz ze sponsorami: Firmą BIOFARM, TK LIGHTING Częstochowa, Gmina Olsztyn, GOSiR Olsztyn, EKO PŁOTEK, Kotły Patrzyk, IMPAKT, YONEX, Fundacja dla Rozwoju, FOREHAND.PL, IMPERIUM, Sympatycy Badmintona w dniu 27.02.2022 r., była gospodarzem Krajowego Turnieju Młodzików U-15 i Młodzików Młodszych U-13 oraz Żak U-11 i Żak Młodszy U-9.Mieliśmy zaszczyt gościć zawodników, trenerów i opiekunów z całej Polski. Turniej został rozegrany na siedmiu kortach w hali GOSiR Miasto i Gmina Olsztyn. Wszyscy grali z wielkim zaangażowaniem, zacięciem. Zawodnicy i ci mali i ci duzi pokazali jak bardzo chcą walczyć, jak bardzo chcą wygrywać. Miło nam było gościć na wręczeniu pucharów, nagród i upominków przedstawiciela Firmy BIOFARM Pana Michała Czarnotę, Dyrektora GOSiR Panią Edytę Czajkowską, Radnego Miasta Częstochowy Pana Dariusza Kapinosa.

Dziękujemy wszystkim Klubom i zawodnikom, opiekunom i trenerom za przybycie, za walkę, za zaufanie do naszego Klubu. Wielkie podziękowania dla Sponsorów za pomoc – dzięki Wam mogliśmy sprawić uśmiechy na buziach zawodników, rodzicom za wspaniałą kawiarenkę, wszystkim zawodnikom którzy spisali się na medal. Dziękujemy również sędziemu głównemu za sprawne przeprowadzenie Turnieju i zapraszamy na kolejne Turnieje organizowane przez ULKS „LOTKA” gm. Olsztyn.


Dla Klubu Nasi zawodnicy zdobyli 7 medali:


Kategoria U-9

Gra pojedyncza chłopców:
III miejsce – Oliwier Maladyn – ULKS „LOTKA” gm. Olsztyn

Kategoria U-13

Gra pojedyncza chłopców:
I miejsce – Mateusz Michalik – ULKS „LOTKA” gm. Olsztyn
Gra mieszana:
II miejsce – Mateusz Michalik/Agnieszka Kopka- ULKS „LOTKA” gm. Olsztyn/UKS Korona Pabianice
III miejsce – Klara Siadlak/Miłosz Janecki- ULKS „LOTKA” gm. Olsztyn
Gra podwójna dziewczyn:
III miejsce – Klara Siadlak/Natalia Staniec- ULKS „LOTKA” gm. Olsztyn

Kategoria U-15
Gra podwójna dziewczyn:
III miejsce –Oliwia Kanik/Magdalena Jarosz – ULKS „LOTKA” gm. Olsztyn/UKS Plesbad Pszczyna
Gra mieszana:
III miejsce –Marcel Dzięgielewski/Magdalena Jarosz – ULKS „LOTKA” gm. Olsztyn/UKS Plesbad Pszczyna

Link do wszystkich wyników:
https://pzbad.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=A8684FBE-C316-486A-991F-9FFC3973C155

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2