hamburger

TURNIEJ LOTKI

16 marca 2022

dzieci na podium
12-13.03.2022 zawodnicy LOTKI grali na dwóch Krajowych Turniejach w Bojszowy i w Warszawie.

W Warszawie w kategorii U-13 Mateusz Michalik zdobył złoty medal w grze mieszanej z Agnieszką Kopką i brązowy medal w grze pojedynczej chłopców. W Bojszowy w kategorii U9 złoty medal zdobył Oliwier Maladyn oraz brązowy medal Martyna Wieczorek.

Pozostałymi zawodnikami, którzy brali udział w zawodach w kategorii U11 i U9 byli Aleksandra Sobierajska, Marianna Skowron, Maja Pruszyńska, Przemysław Kula, Teresa Romańska, Ada Gajda.

Grupa starszych tj. Mateusz Czajkowski, Kamil Gomoluch, Marcel Dzięgielewski, Oliwia Kanik, Karolina Wieczorek, Klara Siadlak, Aleksandra Krawczyk zagrali w Bojszowy w Grand Prix Elita. Ich wytęp potraktowaliśmy jako spotkania treningowe, by pograć z najlepszymi w tej kategorii. Cenne doświadczenie i możliwość rozegrania wielu meczy, które dały nam bardzo dużą motywację do jeszcze większej i lepszej pracy.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2