hamburger

Umowy na inicjatywę sołecką podpisane

5 lipca 2022

MĘŻCZYZNA I 4 KOBIETY POZUJĄCY DO ZDJĘĆ
5 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynie włodarze 19 gmin subregionu północnego województwa śląskiego podpisali umowy w ramach tegorocznej edycji Marszałkowskiego Konkursu „Inicjatywa Sołecka”.

W uroczystym podpisaniu umów z gminami z powiatów częstochowskiego, kłobuckiego i myszkowskiego, uczestniczyły Beata Białowąs, członek Zarządu Województwa Śląskiego oraz Beata Kocik, wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Śląskiego wraz z Moniką Fajer, prezes 28 okręgu Solidarnej Polski

Miasto i Gmina Olsztyn w roku 2022 otrzyma z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w ramach „Inicjatywy sołeckiej” dotację celową na „Budowę placu zabaw w Turowie”. Całe przedsięwzięcie będzie kosztowało ponad 110 tys. zł. Z Województwa Śląskiego otrzymamy 80 tys. zł, resztę dołożymy z budżetu gminy z funduszu sołeckiego Turowa.

Umowę na dofinansowanie przedmiotowego zadania podpisali: Tomasz Kucharski, burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn, Barbara Łuszczyńska, skarbnik Gminy Olsztyn.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2