hamburger

UZDOLNIENI UCZNIOWIE ZE STYPENDIUM BURMISTRZA

20 czerwca 2024

grupa uczniów, rodziców i nauczycieli pozujących do zdjęcia
Dzisiaj w sali sesyjnej urzędu Małgorzata Haładyj, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn wręczyła szczególnie uzdolnionym uczniom z terenu gminy Stypendium Burmistrza.

Stypendia w ramach XII edycji „Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów z terenu Gminy Olsztyn” w roku szkolnym 2023/2024 przyznano dla:

Igi Mizgały (uczennicy kl. VII Szkoły Podstawowej w Kusiętach), stypendium za uzyskanie tytułu Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego – przygotowanie: Monika Muskalska.

Mai Krzysztoń (uczennicy kl. VII Szkoły Podstawowej w Zrębicach), stypendium za zajęcie II miejsca w IX Wojewódzkim Konkursie „Żołnierze Wyklęci. Niezłomni Bohaterowie”- przygotowanie: Anna Zarzycka-Tomalska.

Glorii Zielskiej (uczennicy kl. VII Szkoły Podstawowej w Zrębicach), stypendium za zajęcie III miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Województwa – uczennica trenuje w sekcji lekkiej atletyki.

Grzegorza Adamusa (ucznia kl. VIII Szkoły Podstawowej w Zrębicach), stypendium za zajęcie I miejsca w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Zostań Mistrzem Słówek” w III kategorii wiekowej (klasa 8)- przygotowanie: Agnieszka Łukaszewicz.

Filipa Kotasa (ucznia kl. VIII Szkoły Podstawowej w Zrębicach), stypendium za zajęcie II miejsca w rozgrywkach I Ligii Wojewódzkiej Trampkarzy C2 Młodzików – uczeń trenuje piłkę nożną.

Serdecznie gratulujemy naszym Stypendystom oraz ich Rodzicom, życząc im dalszych sukcesów i rozwijania swoich pasji. Powodzenia w kolejnych latach edukacji i dążenia do celu. Gratulacje dla Nauczycieli i Dyrektorów szkół z terenu naszej gminy.

Jutro zakończenie roku szkolnego, wszystkim Uczniom pragniemy życzyć udanych, bezpiecznych wakacji i przyjemnego, tak bardzo wyczekiwanego wypoczynku!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2