hamburger

W Olsztynie powstał Gminny Zarząd Kół Gospodyń

9 października 2023

W dniu 02.10.2023 r. odbyło się zebranie przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich zarejestrowanych w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na terenie gminy Olsztyn, na którym wybrano Gminny Zarząd Kół Gospodyń.

Przewodniczącą została Adrianna Rozpendek z Biskupic, I Wiceprzewodniczącą Anna Pala z Olsztyna oraz II Wiceprzewodniczącą Natalia Wołkowicz z Turowa, skarbnikiem Danuta Płatek-Sobota ze Zrębic. Na Członków Zarządu wybrano Reginę Fiołek ze Skrajnicy, Katarzynę Maciągowską z Przymiłowic oraz Lucynę Pająk z Krasawy.

Stworzenie Gminnego Zarządu Kół Gospodyń ma na celu m.in. ułatwić wszystkim Kołom dostęp do aktualności o wydarzeniach w świecie Kół Gospodyń, informacji na temat dotacji, projektów, konkursów na terenie całej Polski.

Należy podkreślić, że Koła Gospodyń Wiejskich w gminie Olsztyn bardzo cenią sobie współpracę z Urzędem Miasta i Gminy Olsztyn, a także Gminnym Ośrodkiem Kultury oraz organizacjami społecznymi działającymi na terenie gminy Olsztyn, a nowo powstały Gminny Zarząd tylko zacieśni tę współpracę.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2