hamburger

WAŻNY KOMUNIKAT. OBSŁUGA BEZPOŚREDNIA W URZĘDZIE GMINY WSTRZYMANA

9 października 2020

Szanowni Mieszkańcy,

Z uwagi na duży wzrost zakażeń wirusem COVID-19 i prognozowany dalszy dynamiczny rozwój sytuacji epidemicznej w kraju, od najbliższego poniedziałku tj. 12 października br., w celu zapewnienia ciągłości pracy urzędu, wstrzymana zostaje bezpośrednia obsługa. Urząd pracuje w trybie wewnętrznym i wszystkie sprawy będą załatwiane na bieżąco. Przy drzwiach wejściowych wystawiona jest skrzynka na korespondencję. Załatwienie spraw, które wymagają osobistego kontaktu z urzędnikiem, będzie możliwe wyłącznie po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu terminu wizyty. Kontakt z Urzędem jest możliwy drogą mailową i telefoniczną. Wszystkie numery telefonów i adresy e-mail podane są na stronie https://www.olsztyn-jurajski.pl/referaty/
• Ogólny adres e-mail Urzędu: sekretariat@olsztyn-jurajski.pl. Korespondencję można też kierować na adresy e-mail poszczególnych referatów Urzędu.
• Składanie pism wymagających podpisu możliwe jest drogą pocztową lub elektronicznie z wykorzystaniem platformy ePUAP (pismo musi być podpisane profilem zaufanym lub podpisem elektronicznym). Adres Urzędu Gminy Olsztyn na platformie ePUAP:/m9833submg/skrytka. Link do formularza ogólnego: https://obywatel.gov.pl/wyslij-pismo-ogolne
Apelujemy do Państwa o ostrożność, stosowanie się do wytycznych rządu określających zasady postępowania, przemieszczania się, higieny oraz decyzji służb sanitarnych w zakresie kwarantanny.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2