hamburger

WYRÓŻNIENIE DLA SOŁECTW: OLSZTYN I SKRAJNICA

30 sierpnia 2021

osoby, ktore otrzymaly nagrodę
Sołectwa Olsztyn i Skrajnica zostały wyróżnione w konkursie „Najlepsze inicjatywy lokalne inteligentnych sołectw w Partnerstwie Północnej Jury”.

W piątek, 27 sierpnia 2021 r. w Żarkach odbyła się uroczysta Konferencja na temat rozwoju inteligentnej wsi na obszarze Partnerstwa Północnej Jury. Konferencję otworzył Jerzy Motłoch, Prezes Stowarzyszenia PPJ, Klemens Podlejski, Burmistrz Miasta i Gminy Żarki oraz Marek Dziubek, Dyrektor Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie.

Po zakończeniu paneli wykładowych odbyło się wręczenie nagród i podziękowań uczestnikom konkursu na najlepsze inicjatywy lokalne inteligentnych sołectw Partnerstwa Północnej Jury. Wyróżnienie otrzymało sołectwo Skrajnica za inicjatywę lokalną: Dom Ludowy, jako miejsce integracji lokalnej społeczności, a Specjalne wyróżnienie otrzymało sołectwo Olsztyn za realizację nieszablonowej, innowacyjnej inicjatywy lokalnej: Innowacyjne i ekologiczne działania na terenie sołectwa Olsztyn.
Wójt Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski, Sołtys Olsztyna, Barbara Krajewska i Sołtys Skrajnicy, Sylwester Płaneta odebrali nagrody i gratulacje z rąk przedstawicieli Komisji Konkursowej.

Bardzo się cieszymy z tych sukcesów i gratulujemy!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2