hamburger

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE KERII

11 maja 2022

seniorzy przy stole
Minęło już 5 lat odkąd powstało Koło emerytów Rencistów i Inwalidów. W miniony poniedziałek w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze.

Na zaproszenie członków Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów w spotkaniu uczestniczyli: Tomasz Kucharski, Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn, Irena Pianka, Przewodnicząca Regionalnego Związku Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów w Częstochowie, Barbara Badura, Skarbnik Regionalnego Związku Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów, Edyta Czajkowska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie, Jarosław Jaksender, reprezentant Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Członkowie Zarządu KERII wraz z Prezesem na czele dokonali sprawozdania. Goście złożyli gratulacje, życzenia i przekazali kwiaty. Dokonano wyboru nowego Prezesa KERII, którym ponownie została Bernadetta Niemczyk. Serdecznie gratulujemy!

Życzymy wszystkim seniorom zdrowia, siły do dalszego działania, byście byli nadal młodzi duchem, nie ustawali we wszystkich działaniach i wciąż wzbudzali podziw innych pokoleń.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2