hamburger

30 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W GMINIE OLSZTYN

30 grudnia 2021

logo 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym pandemicznym czasie trudniej jest spotkać się i grać dla dzieciaków. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni za prężną współpracę Jurajskim Włóczykijom i Stowarzyszeniu Słońca Jury.

BIEG, SPACER Z PRZEWODNIKIEM, NORDIC WALKING
Dzięki pomocy tych dwóch stowarzyszeń zostanie zorganizowany spacer z przewodnikiem po przepięknych okolicach naszej gminy, bieg oraz spacer z kijkami Nordic Walking. Start o godz. 11.00 Błonia pod Spichlerzem.

BIEGACZE Z PUSZKAMI NA WSZYSTKICH GMINNYCH ULICACH
Biegacze ze stowarzyszeń obiegną całą naszą gminę z puszkami. Godziny dotarcia do kolejnych miejscowości podamy wkrótce! MUSICIE TYLKO WYJŚĆ PRZED DOM I WRZUCIĆ DATEK DO PUSZKI! Biegacze będą głośni, usłyszycie hymn WOŚP!

„Rozkład jazdy” biegaczy dostępny na grafikach poniżej:

ZWIEDZANIE ZAMKU Z PRZEWODNIKIEM
Dzięki uprzejmości Wspólnoty Gruntowej Wsi Olsztyn zostanie zorganizowane zwiedzanie Ruin Zamku w Olsztynie z przewodnikiem, który opowie wiele ciekawostek o Zamku i okolicach! Wystarczy wrzucić datek do puszki i stawić się o godzinie 13,30 przy bramie zamku.

MORSOWANIE
Fani morsowania na czele z Marcinem Pochem, Radnym Rady Miejskiej w Olsztynie, jeśli pogoda pozwoli, będą mogli zanurzyć się w Jeziorku Krasowym w Kusiętach o godz. 11.00.

OGNISKO
Będzie także wspaniałe ognisko dla sportowców (ok. godz. 12,30 nieopodal placu Zabaw przy ul. Zamkowej), którzy będą z nami grać podczas 30 Finału WOŚP oraz miejsce do zrobienia pamiątkowego zdjęcia!

DARMOWE PRZEJAŻDŻKI KONNE I OGNISKO
Restauracja Biały Borek w Biskupicach w dniu 30. Finału WOŚP organizuje darmowe przejażdżki konne w siodle, ognisko z kiełbaskami i licytację obrazów.

MUZYKA NA ŻYWO
Spichlerz w Olsztynie od godziny 15.00 gwarantuje gorącą atmosferę przy muzyce na żywo i noworoczny bigos!

Wszystkie te wydarzenia odbędą się w NIEDZIELĘ, 30 STYCZNIA 2022 R.

LICYTACJE
Już dziś możesz wylicytować wspaniałe przedmioty i gadżety WOŚP na STRONIE JURAJSKICH WŁÓCZYKIJÓW
SĄ PEREŁKI! POLECAMY!

MOŻLIWOŚĆ WPŁACANIA PIENIĘDZY STACJONARNIE I ONLINE
Przypominamy również o skarbonach stacjonarnych na terenie Gminy Olsztyn, wolontariuszach, którzy będą spacerowali po okolicy 30 stycznia oraz eskarbonie naszego sztabu LINK DO ESKARBONY SZTABU DZIAŁAJĄCEGO PRZY URZĘDZIE MIASTA I GMINY OLSZTYN

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2