menu mobilne

Referaty

  • REFERAT FINANSOWY

    Barbara Łuszczyńska
    Skarbnik Gminy Olsztyn

    (34) 3285076, wew. 30
    skarbnik@olsztyn-jurajski.pl
    Pokój nr: 15, 16, 17

  • REFERAT NIERUCHOMOŚCI I GOSPODARKI KOMUNALNEJ

    Marcin Kamiński
    Kierownik

    Joanna Barczyk
    Zastępca

    (34) 3285076, wew. 33
    mkaminski@olsztyn-jurajski.pl
    Pokój nr 13

  • REFERAT INWESTYCJI I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

    Agnieszka Celeban
    Kierownik

    (34) 328 50 77, wew. 27
    aceleban@olsztyn-jurajski.pl
    Pokój nr: 14

  • Specjalista ds. Funduszy zewnętrznych

    Małgorzata Chaładus

    (34) 328 50 77, wew. 29
    mchaladus@olsztyn-jurajski.pl
    Pokój nr: 8

  • Referat Ochrony Środowiska

    Marzena Płatek
    Kierownik

    (34) 3285076, wew. 24
    mplatek@olsztyn-jurajski.pl
    Pokój Nr 7

  • Referat Promocji i Turystyki

    Katarzyna Biskup
    Kierownik

    (34) 3285077, wew. 23
    kbiskup@olsztyn-jurajski.pl
    Pokój nr 12

  • Referat Informatyki

    Piotr Stolarski
    Kierownik

    (34) 3285076, wew. 29
    pstolarski@olsztyn-jurajski.pl
    Pokój Nr 8

  • Inspektor Ochrony Danych Osobowych

    Urszula Sobala

    (34) 3285076, wew. 25
    iod@olsztyn-jurajski.pl
    Pokój Nr 5

  • Referat Administracyjny

    Bożena Haber
    Kierownik

    (34) 3285076, wew. 21
    bhaber@olsztyn-jurajski.pl
    Pokój nr 3

  • Referat Oświaty

    Ewa Nocoń
    Kierownik

    (34) 3285077, wew. 28
    szkoly@olsztyn-jurajski.pl
    Pokój nr: 9

  • Urząd Stanu Cywilnego

    Anna Respondek
    Kierownik
    Marzena Płatek
    Zastępca

    (34) 3285076, tel. wew. 24
    arespondek@olsztyn-jurajski.pl
    Pokój nr:  7

  • Biuro Obsługi Rady Gminy

    Agnieszka Migalska

    (34) 3285076, tel. wew. 26
    amigalska@olsztyn-jurajski.pl
    Pokój nr: 1

  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

    Irena Pluta
    Kierownik

    (34) 3285076, wew. 35
    gops@olsztyn-jurajski.pl
    Pokój nr: 21

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2