hamburger

HUBERTUS 2022 ZA NAMI

17 października 2022

jeździec na koniu
W niedzielę, 16 października na błoniach zamkowych w Olsztynie, odbył się charytatywny Hubertus. W tym roku dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na wsparcie dla Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego dla dzieci „Ufność” w Częstochowie i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Częstochowie.

Niezwykle widowiskowa impreza przyciągnęła nie tylko pasjonatów jeździectwa. Było wiele atrakcji: gonitwa za lisem, pokazy sokolnictwa, kulinarne smakołyki, stoiska rękodzieła, atrakcje dla dzieci.

Tegoroczną pogoń za lisem zwyciężył Maksymilian Kucharski ze Stajni Biały Borek.
Jarosław Tobolewski, Wójt Gminy Olsztyn w latach 1990-1998, otrzymał z rąk Tomasza Kucharskiego statuetkę, która we wrześniu tego roku była przyznawana osobom zasłużonym gminie.
Na zakończenie imprezy odbył się koncert zespołu Lord Bishop. Organizatorzy wydarzenia: Klub Rotary Częstochowa, Spichlerz, partnerzy: Miasto i Gmina Olsztyn, Starostwo Powiatu Częstochowskiego.

Podziękowania dla wszystkich sponsorów i patronów medialnych!
Szczególne podziękowania dla strażaków OSP Kusięta za pomoc!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2