hamburger

IV Jurajskie Zawody Balonowe zakończone

20 lipca 2021

balony stratują

W dniach 15-18 lipca na terenie gmin Olsztyn i Janów odbył się Balonowy Puchar Polski w lotach balonami na ogrzane powietrze. W zawodach wzięło udział 13 ekip. Warunki atmosferyczne dopisały i zawodnicy odbyli cztery loty.

Najlepszy na Jurze był Arkadiusz Iwański. Drugie miejsce zajął Roman Bauta, trzecie Adam Jaskólski.

Najbardziej widowiskowym elementem zawodów był sobotni start wspólny na błoniach zamkowych w Olsztynie. Rywalizacje sportową uświetniło nocne „świecenie” balonów.

Organizatorami zawodów balonowych są gminy Olsztyn i Janów oraz Aeroklub Śląski. Partnerem wydarzenia jest Województwo Śląskie.

Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie w zabezpieczeniu zawodów OSP Kusięta, OSP Przymiłowice, OSP Biskupice k/Częstochowy, OSP Turów.

Dziękujemy sponsorom: Spichlerz, Jurajska, Euroglas, REMAX Trend Nieruchomości Częstochowa, Arcus S.A., Dealer BMW Frank-Cars Częstochowa, Ford Frank-Cars Częstochowa, Raf-Pol Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.


Fot. KSW FOTO

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2