hamburger

NOWE OGRODZENIE SZKOŁY W BISKUPICACH

26 marca 2021

ogrodzenie z siatki

Trwają prace przy budowie ogrodzenia wokół terenu Szkoły Podstawowej w Biskupicach. Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków funduszu sołeckiego.

Docelowo powstanie 140 m ogrodzenia z siatki ogrodzeniowej. Wcześniej teren przy Szkole został oczyszczony oraz wyrównany, zdemontowano stare elementy ogrodzenia.
Modernizacja ogrodzenia była konieczna nie tylko z powodu poprawy estetyki otoczenia, ale przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży korzystających z obiektu.
Koszt demontażu starego ogrodzenia wraz z utylizacją i budowy nowego wraz z prefabrykatami betonowymi to 30 tys. zł. Zadanie realizowane jest ze środków funduszu sołeckiego Biskupic i Biskupic Nowych.
Kolejny etap prac związanych z zagospodarowaniem terenu przy Szkole Podstawowej w Biskupicach zakłada nasadzenia roślin i krzewów oraz zasianie trawy.

W ostatnich latach na terenie szkoły, po remoncie kapitalnym przedszkola powstał plac zabaw dla przedszkolaków, zbudowano siłownię zewnętrzną oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2