hamburger

Spotkanie autorskie z Anną Krystaszek

22 maja 2023

W piątek 19 maja, na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Olsztynie gościliśmy Annę Krystaszek, autorkę thrillerów psychologicznych.

Zazdrość, Gniew, Nieczystość to trzy z siedmiu grzechów głównych, które tworzą cykl mrożących krew w żyłach kryminałów, autorstwa gościa naszego spotkania.

Anna Krystaszek z wykształcenia pedagog, socjoterapeuta z zamiłowania pisarka. Zadebiutowała w 2021 roku, książką pt. „W cieniu terapeutki. Zazdrość”, inspiracją do napisania jej była blisko piętnastoletnia praca w zawodzie terapeuty.
Nakładem wydawnictwa MUZA, ukazały się dwie kolejne książki noszące tytuł: „Wizje. Gniew” oraz „Pustelnia mordercy. Nieczystość” a już 21 czerwca ukaże się „Zamknięty świat. Chciwość”, stanowiąca czwartą część cyklu: SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH.

Autorka od dzieciństwa związana jest z Olsztynem, ponieważ w Kusiętach jest jej dom rodzinny. W swoich powieściach pisze m.in. o Olsztynie, Turowie czy właśnie Kusiętach. Dziękujemy bardzo za odwiedziny, podczas spotkania, dowiedzieliśmy się skąd czerpie pomysły, co ją inspiruje i kto wspiera w pisaniu i tworzeniu tak wyjątkowych książek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie na spotkanie, które odbyło się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Foto: A. Jędras-Weżgowska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2