hamburger

Akcja „Szkoły pełne talentów”- podziękowanie Szkoły Podstawowej w Kusiętach dla uczestników

28 listopada 2022

dzieci za budynkiem szkoły

Akcja organizowana przez sieć sklepów LIDL pod hasłem „Szkoły pełne talentów” dobiegła końca. Przed nami jeszcze jedno losowanie w dniu 25 listopada 2022 r. trzech nagród głównych, którymi jest wyposażenie sali informatycznej o wartości 252.416,50 zł każda.

Nasza szkoła została zgłoszona do konkursu zaledwie miesiąc temu i przez ten krótki czas udało nam się zebrać i zarejestrować na koncie szkoły 825 Talenciaków !!! To największa liczba Talenciaków zebranych przez szkoły z terenu miasta i gminy Olsztyn biorących udział w tej akcji !!!

Biorąc pod uwagę czas zbierania Talenciaków i fakt, że nasza szkoła jest małą placówką, jest to ogromny sukces. Sukces, którego nie byłoby bez Was i Waszego zaangażowania. Za to dziękuję Wam ja, jako koordynator akcji, Pan Dyrektor Mariusz Żołędziewski wraz z gronem pedagogicznym i Radą Rodziców i myślę, że do tych podziękowań przyłączą się również uczniowie Szkoły Podstawowej w Kusiętach, którzy byli adresatami tej akcji.

Zebrane 800 Talenciaków pozwoliło nam złożyć zamówienie na dwie pomoce edukacyjne: model tułowia człowieka, który będzie pomocą na lekcjach biologii oraz dla młodszych uczniów zestaw do nauki geometrii. Mamy nadzieję, że pomogą one rozbudzić wyobraźnię i widzenie przestrzenne, które jest tak cenne w zdobywaniu wiedzy. Po dostarczeniu nagród przez organizatora, zostaną one przekazane uczniom naszej szkoły.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim , którzy wsparli naszą szkołę, za okazane serce i chęć niesienia pomocy oraz za to, że odpowiedzieli na apel i po raz kolejny mogliśmy udowodnić, że jesteśmy może i małą, ale jakże silną, zintegrowaną społecznością szkolną.

Koordynator akcji: Iwona Mizgała

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2