Nominacja OSP w Przymiłowicach

Strona główna » Aktualności » Nominacja OSP w Przymiłowicach

wielkość tekstu:A | A | A

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Przymiłowicach została nominowana do nagrody w I. edycji FLORIANÓW  - Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów.
 
Do Konkursu wpłynęło 375 zgłoszeń z całej Polski i we wszystkich 12 kategoriach. Kapituła Konkursu, w której zasiadają wybitni przedstawiciele dziedzin i środowisk nawiązujących do kategorii konkursowych wydała werdykt – nominacje do FLORIANÓW 2017. W elitarnym gronie nominowanych znajdują się 54 prospołeczne inicjatywy oraz trzej najlepsi pracodawcy zgłoszeni przez uczestników Konkursu.
 
FLORIANY organizuje Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP w celu promowania i nagradzania najlepszych inicjatyw społecznych realizowanych przez Ochotnicze Straże Pożarne samodzielnie oraz we współpracy z partnerami - samorządami, lokalnymi instytucjami, organizacjami, pracodawcami i przedsiębiorcami. 
 
Przymiłowice zgłosiły swój projekt w kategorii Ochrona środowiska i ekologia, w której rywalizują z trzema jednostkami OSP z: Kalwarii Zebrzydowskiej (woj. małopolskie), Grzegorzewa (woj. wielkopolskie) i Mnikowa (woj. małopolskie).
 
Zwycięzców pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu FLORIANY w poszczególnych kategoriach poznamy podczas Gali Finałowej połączonej z uroczystymi obchodami Ogólnopolskiego Dnia Strażaka, która odbędzie się 4 maja 2017 r. w Karolinie, siedzibie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” w Otrębusach.
 

czytano: 836 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

W czasach międzywojennych w Jaskini Towarnej, zwanej także Jaskinią Niedźwiedzią, znaleziono szczątki niedźwiedzi jaskiniowych i ślady pobytu ludzi ze ...dalej

Jaskinia Towarna
Ogloszenia
  • link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018