Zaproszenie na targi

Strona główna » Aktualności » Zaproszenie na targi

wielkość tekstu:A | A | A

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie organizuje wyjazd do Berlina w dniu 20 stycznia 2018 r. na Międzynarodowe Targi Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa Gruene Woche.

Największe światowe targi żywności, rolnictwa i ogrodnictwa, promujące zwłaszcza specjalności regionalne, artykuły ekologiczne oraz luksusowe.
Zakres imprezy: bogata, międzynarodowa oferta artykułów spożywczych i używek; artykuły delikatesowe, świeże produkty, pieczywo, mięso i wędliny, ryby i owoce morza, nabiał, piwo, wino, szampan, miody, przyprawy, zioła, herbata; narzędzia i maszyny rolnicze, wyposażenie i urządzenia produkcyjne dla rolnictwa i ogrodnictwa, nasiona, szklarnie; bydło hodowlane, zwierzęta domowe, myślistwo i wędkarstwo.
Część wystawy poświęcona będzie sprzętowi kuchennemu, wyposażeniu kuchni i akcesoriom technicznym dla gospodarstw domowych.
W ofercie targów znajdą się także nowoczesne usługi świadczone przez rolników (np. wypoczynek i zakupy na wsi) oraz informacje na temat energii odnawialnych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 515 275 891 lub 515 275 894.

Zapisy do 12 stycznia 2018 roku.

Zapraszamy do udziału!

 

czytano: 389 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Sokole Góry to największy rezerwat przyrody znajdujący się na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Nazwa nadana przez miejscową ludność pozwala ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018