Śląska Akademia Seniora

Strona główna » Aktualności » Śląska Akademia Seniora

wielkość tekstu:A | A | A

Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie uprzejmie informuje, że Fundacja Partycypacji Społecznej wygrała konkurs w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-20120 (działanie 3.1 PO PC: E-Senior 65+) i w związku z tym przystępuje do realizacji projektu: „Śląska Akademia Seniora”.
 
Celem projektu jest aktywizacja osób powyżej 65 roku życia w obszarze kompetencji cyfrowych poprzez działania szkoleniowe oraz animacyjne (nie ma górnej granicy wieku uczestnika). Efektem realizacji projektów ma być włączenie seniorów w budowę społeczeństwa informacyjnego w Polsce, rozwój funkcjonalnych kompetencji cyfrowych i umiejętności korzystania z IT w codziennym życiu.
 
Jednym z warunków konkursu było zadeklarowanie przez odpowiednią liczbę gmin z województwa śląskiego chęci wzięcia udziału w projekcie. Uczestnictwo zadeklarował również Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie, w którym od kwietnia 2018 roku odbędą się szkolenia.
 
Obecnie trwają zapisy osób które ukończyły 65 lat i są chętne do uczestnictwa. 
Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie w godzinach 12:00 – 20:00, tel. 34 3285 313.
 

czytano: 484 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Najlepsze warunki do uprawiania Nordic Walking w gminie Olsztyn dają Sokole Góry. Pierwszy Jurajski Zjazd Miłośników Nordic Walking w Gminie Olsztyn ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018