XXVIII Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej

Strona główna » Aktualności » XXVIII Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej

wielkość tekstu:A | A | A

Niedziela 8 kwietnia 2018 roku była dniem śpiewu, radości i zabawy dzieci, które uczestniczyły w XXVIII Gminnym Konkursie Piosenki Przedszkolnej.

Wokalne prezentacje w pierwszej kolejności należały do artystycznego Jury. Panie zanim zasiadły do stołu aby oceniać, zaprezentowały się na scenie: Weronika Zielińska, Anna Bińczyk i Paulina Zarzycka.
 
Kolejne ciekawe i różnorodne piosenki wykonały dzieci. Z pośród nich wyłoniono szóstkę laureatów do uczestnictwa w Minifestiwalu Piosenki Przedszkolnej w Boronowie.
Zostali nimi dzieci z Gminnego Przedszkola w Olsztynie:
1. Martyna Wieczorek
2. Nadia Pala
3. Liwia Nowak
4. Marcelina Grabowska
5. Roksana Kaczyńska
6. Oliwier Strączyński
 
Uczestnicy konkursu zostali przygotowani pod fachowym okiem nauczycielek: Katarzyna Dybińska, Edyta Hadryś, Anita Kapica, Monika Małyska, Monika Nabiałek, Teresa Ptak, Lidia Rak, Iwona Wilk-Karaśkiewicz.
 
Wszystkie dzieci z rąk Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie Marioli Matysek, Dyrektor Gminnego Przedszkola w Olsztynie Bożeny Klechy i Radnej Powiatu Częstochowskiego Joanny Aliny Haładyn, która wsparła konkurs finansowo otrzymały dyplomy i upominki.
 
Konkurs odbył się w scenerii wystawy motyli Jana Bieńkowskiego, a po wyjściu z GOK-u można było podziwiać wystawę plenerową rzeźb Michała Batkiewicza.
 
Organizatorem uroczystości był Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie i Gminne Przedszkole w Olsztynie.
 
M. Matysek
fot. A. Knapik

poprzednia strona|1|2| z   2następny|ostatnia

czytano: 571 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Ruchomą szopkę olsztyńską Jan Wewiór rzeźbił przez 15 lat, ale dzieło to nadal nie jest w pełni ukończone, gdyż autor "Beltejemowa pod strzechą" ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018