Motory w Olsztynie

Strona główna » Aktualności » Motory w Olsztynie

wielkość tekstu:A | A | A

Kilkuset motocyklistów wzięło udział 14 kwietnia w koncercie, jaki zorganizowany został w Olsztynie -Odrzykoniu z okazji  Zjazdu Gwiaździstego na Jasną Górę.


Motocykliści wystartowani przez Prezydenta Miasta Częstochowa, Krzysztofa Matyjaszczyka  i przewodniczącego Rady Gminy Olsztyn, Janusza Koniecznego ruszyli na Jasną Górę spod olsztyńskiego Spichlerza, a potem wrócili do Olsztyna na Moto Piknik i koncert zespołu Oberschlesien, które odbyły się na terenie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów „Raf-Pol”  Olsztyn-Odrzykoń.  Grany przez zespól industrial metal w gwarze śląskiej był zaskoczeniem dla wielu uczestników imprezy. – Oryginalne, nowoczesne, ale najważniejsze, że śląskie – żartowali motocykliści.


Z ramienia organizatorów gości na motorach powitali: Wójt Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski, organizatorzy zjazdu: Janusz Jadczyk i Janusz Adamkiewicz oraz właściciel stacji, Rafał Elmanowski.


Wbrew obawom pogoda dopisała. Zapraszamy za rok.
Fotoreportaż z imprezy pojawi się jutro.
 

czytano: 514 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

W czasach międzywojennych w Jaskini Towarnej, zwanej także Jaskinią Niedźwiedzią, znaleziono szczątki niedźwiedzi jaskiniowych i ślady pobytu ludzi ze ...dalej

Jaskinia Towarna
Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018