Laureaci XVIII Regionalnego Konkursu na tradycyjne ozdoby bibułkowe pt. Kwiaty

Strona główna » Aktualności » Laureaci XVIII Regionalnego Konkursu na tradycyjne ozdoby bibułkowe pt. Kwiaty

wielkość tekstu:A | A | A


Dnia 8 maja 2019 roku rozstrzygnięty został XVIII Regionalny Konkurs na tradycyjne ozdoby bibułkowe pt. „Kwiaty” pod patronatem Wójta Gminy Olsztyn Tomasza Kucharskiego, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury  w Olsztynie przy współpracy Starostwa Powiatowego w Częstochowie.

Spośród 52 prac zgłoszonych do konkursu komisja w składzie:

Małgorzata Chebel - plastyk Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie
Elżbieta Miszczyńska - etnograf  Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie
Aneta Knapik - główna księgowa, florystka, instruktor Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie
wyróżniła i nagrodziła następujące osoby:

I Miejsce
Paulina Kała - Oświęcimskie Centrum Kultury
Adam Dębski - Dom Pomocy Społecznej w Turowie
Barbara Kurpis - Dom Pomocy Społecznej w Turowie

II Miejsce
Dorota Supkowska - Fundacja Wspierania Aktywności Twórczej i Regionalnej „Stara Szkoła” Ryczów
Danuta Lara - Filia Gminnej Biblioteki w Garnku
Artur Stacherczak - Środowiskowy Dom Samopomocy w Soborzycach
Zenobia Półkoszek - Fundacja Wspierania Aktywności Twórczej i Regionalnej „Stara Szkoła” Ryczów

III Miejsce
Olga Luks - Szkoła Podstawowa w Olsztynie O/Gimnazjalny
Bożena Janoska - Myszków
Marianna Strączyńska - Dom Pomocy Społecznej w Turowie
Zofia Maślanka - Fundacja Wspierania Aktywności Twórczej i Regionalnej „Stara Szkoła” Ryczów

Wyróżnienia:
Zenona Skorek - Środowiskowy Dom Samopomocy w Myszkowie
Marta Bobrowska - Ponik Janów
Aleksandra Kowalczyk - Częstochowa
Kacper Radziejewski - Szkoła Podstawowa w Kusiętach
Filip Kisiel - Oddział Przedszkolny w Turowie
Blanka Stępień - Szkoła Podstawowa im. J. Dąbrowskiego w Zrębicach
Aleksander Sikora - Dom Pomocy Społecznej prow. Przez Zgromadzenie Braci Albertynów w Częstochowie
Krystyna Golańska - Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie ul. Kontkiewicza
Marek Mazur - Dom Pomocy Społecznej Lelów
Jolanta Czajkowska - Kusięta
Edwarda Muskalska - Koło Gospodyń Wiejskich w Olsztynie
Janina Pędzik - Fundacja Wspierania Aktywności Twórczej i Regionalnej „Stara Szkoła” Ryczów                                               

Ogłoszenie wyników konkursu połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 18 maja 2019 roku o godz. 17:00 na scenie plenerowej na olsztyńskim Rynku.

W sali GOK-u otwarta będzie wystawa pokonkursowa.

Gratulujemy laureatom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.
 

czytano: 281 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Sokole Góry to największy rezerwat przyrody znajdujący się na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Nazwa nadana przez miejscową ludność pozwala ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018