Mała Książka Wielki Człowiek

Strona główna » Aktualności » Mała Książka Wielki Człowiek

wielkość tekstu:A | A | A

Gminna Biblioteka Publiczna w Olsztynie zakwalifikowała się do projektu realizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała Książka – Wielki Człowiek”, prowadzonego przez Instytut Książki.

Celem projektu jest zachęcenie rodziców i dzieci do odwiedzenia biblioteki i codziennego czytania z dzieckiem. Po odwiedzeniu Biblioteki, każdy Czytelnik w wieku przedszkolnym (3 – 6 lat), otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.

Wyprawka zawiera książkę „Pierwsze czytanki dla…”, broszurkę informacyjną dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W załącznikach plakaty i „List do rodziców”.

Więcej informacji na wielki-czlowiek.pl

 

czytano: 164 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

W kościele olsztyńskim znajduje się niezwykły obraz, na którym, jak głosi legenda, Anioł odbił własne oblicze słynące z nieziemskiej urody.dalej

Kościół pw. św. Jana Chrzciciela w Olsztynie
Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018