hamburger

jurajski system certyfikacji produktów i usług turystycznych

31 maja 2021

logo związku jurajskiego
Związek Gmin Jurajskich przy współpracy z ekspertami zewnętrznymi realizuje projekt pt. „Wdrożenie jurajskiego systemu certyfikacji produktów i usług turystycznych jako głównego czynnika profesjonalizacji kadr turystycznych oraz podnoszenia jakości usług”. Projekt uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Projekt dotyczy opracowanie Programu operacyjnego wdrożenia Jurajskiego Systemu Certyfikacji Produktów i Usług Turystycznych, przeprowadzenia pilotażowej certyfikacji oraz szeroką promocję systemu.
W związku z powyższym serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w pierwszych warsztatach, które odbędą się w Hotelu Fajkier (Lgota Murowana 37a, 42- 425 Kroczyce) w dniu 11 czerwca 2021 r. w godz. 10.00 – 15.00.
Warsztaty poprowadzi Leszek Richter, regionalny koordynator marki „GÓROLSKO SWOBODA produkt regionalny®”, który podzieli się z nami praktycznymi doświadczeniami dotyczącymi Marki ochronnej „Górolsko Swoboda produkt regionalny®” w zakresie wdrożenia, zarządzania i zasad funkcjonowania systemu znakowania miejscowych produktów, (usług i doznań) na czesko-polsko-słowackim trójstyku.

Podczas warsztatów poruszone zostaną następujące zagadnienia na przykładzie działań realizowanych w ramach rozwoju marki „GÓROLSKO SWOBODA produkt regionalny®”, m.in.:
• geneza marki oraz jej powstawanie,
• mechanizm wdrożenia nowej marki (kluczowe działania),
• system znakowania miejscowych produktów, usług i doznań – założenia systemu, w tym kategorie produktów, sposób i przebieg certyfikacji,
• operacyjne wdrażanie certyfikacji (procedury przyznawania certyfikatu),
• zasady używania nowej marki, obowiązki oraz koszyk korzyści dla użytkowników,
• promocja systemu certyfikacji,
• działalność Stowarzyszenia Marek Regionalnych,
• sieciowanie produktów, usług i doznań.

Przewidujemy, że warsztaty będą miały charakter interaktywny, w związku z czym osobny czas przeznaczymy za dyskusję, zadawanie pytań i wspólne przeanalizowanie możliwości wprowadzenia systemu certyfikacji na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.
Bardzo liczymy na Państwa obecność na warsztatach oraz zaangażowanie w cały projekt. Wierzymy, że dzięki temu wspólnie w najbardziej efektywny sposób wdrożymy jurajski system certyfikacji służący przede wszystkim podnoszeniu jakości usług turystycznych na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.
W ramach realizacji projektu przewidujemy jeszcze kolejne spotkanie warsztatowe w dniu 24 czerwca br. poświęcone wspólnemu wypracowaniu założeń naszego systemu certyfikacji oraz seminarium podsumowujące na jesieni, o których będziemy informować na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia naszego wspólnego systemu!
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do 7.06.2021 r. e-mailowo pod adresem info@jura.info.pl lub telefonicznie (32) 67 33 364

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2