hamburger

KONIEC SEZONU LOTKI

4 lipca 2022

dzieci na podium
Na zakończenie tegorocznego sezonu pracy przedstawiciele Klubu Lotka wzięli udział w WERSAL Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w Baranowie.

W dniach 23-26.06.2022 r., odbyła się najważniejsza impreza w roku Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w Baranowie. ULKS „LOTKA” gm. Olsztyn pojechała w składzie: Mateusz Michalik, Klara Siadlak, Oliwia Jagoda, Kamila Śledź, Maja Pruszyńska. Z turnieju eliminacyjnego w grze pojedynczej dziewczyn do turnieju głównego przeszła Klara Siadlak, jednak w związku z kontuzją nogi musiała oddać mecze. Sytuacja była na tyle ciężka, iż w debla z Oliwią Jagodą dziewczyny miały duże szanse na walkę o medale. Klarę zastąpiła młoda klubowa zawodniczka Maja Pruszyńska. Para Oliwia Jagoda/Maja Pruszyńska odpadły w drugiej rundzie turnieju głównego ostatecznie zajmując miejsce 9-16. Największy sukces odniósł Mateusz Michalik, który do swojego sukcesu w tym sezonie tj zdobycie 2 złotych medali na Drużynowych Mistrzostwach Polski drużyn mieszanych w kategorii U13 i U15 w Białymstoku wywalczył na Indywidualnych Mistrzostwach Polski 2 medale – brązowy medal w grze pojedynczej chłopców i srebrny medal w grze mieszanej z partnerką Agnieszką Kopką z Pabianic.

Medaliści Indywidalnych Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych z ULKS „LOTKA” gm. Olsztyn:
2 miejsce – srebrny medal – Mateusz Michalik – gra mieszana
3 miejsce – brązowy medal – Mateusz Michalik – gra pojedyncza chłopców
3 miejsce – brązowy medal – Oskar Gwoździowski – gra mieszana

YOUTH WERSAL CUP Międzynarodowy Turniej Młodzików w Kępnie i trzy pierwsze miejsca Oliwii Kanik.

Dodatkowo w dniu 25.06.2022 r., Oliwia Kanik zdobyła trzy pierwsze miejsca na YOUTH WERSAL CUP Międzynarodowym Turnieju Młodzików w Kępnie, zdobywając pierwsze miejsce grze pojedynczej dziewczyn, w grze podwójnej dziewczyn z koleżanką Zuzą Wróbel z Kędzierzyna – Koźle oraz w grze mieszanej.


Gratulacje dla przedstawicieli Klubu i Trenerów. Życzymy dalszych sukcesów!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2