hamburger

„Szczepimy się z KGW” w Biskupicach

1 października 2021

kgw biskupice

W niedzielę 26.09.2021, na placu przy remizie OSP w Biskupicach Koło Gospodyń Wiejskich w Biskupicach zorganizowało „Festyn Rodzinny” w ramach Narodowego Programu Szczepień „Szczepimy się z KGW”.

Ostatnia i słoneczna niedziela września i wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów ściągnęła wiele osób na plac strażacki.
Już od godziny 16:00 dostępny był punkt szczepień przeciw COVID-19, a wszystkie osoby, które się zaszczepiły otrzymały upominki przygotowane przez Panie z KGW.
Już na starcie strażacy z tutejszego OSP przygotowali pokaz pomocy osobie poszkodowanej w wypadku drogowym. Mieszkańcy uczestniczyli również w pokazie pierwszej pomocy.
W międzyczasie dzieci mogły skorzystać z atrakcji tj. dmuchany zamek, wata cukrowa oraz uczestniczyć w konkursach i zabawach z nagrodami. Ponadto dla wszystkich przybyłych czekało stanowisko gastronomiczne z potrawami przygotowanymi przez organizatorki festynu.
Całą imprezę uwieńczyło wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku przy akompaniamencie Pana Jana Rumina – mieszkańca Biskupic Nowych.

KGW Biskupice dziękuje wszystkim za tak miłe spędzenie ostatniej niedzieli września.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2